60-LATEK SZEDŁ DROGĄ S7 W STRONĘ WARSZAWY, CHCIAŁ DOSTAĆ SIĘ DO… MALBORKA

60-LATEK SZEDŁ DROGĄ S7 W STRONĘ WARSZAWY, CHCIAŁ DOSTAĆ SIĘ DO… MALBORKA

Policjanci przejęli 60-letniego mężczyznę z drogi ekspresowej S7. Wcześniej dyżurny otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który pieszo, tą trasą idzie z Elbląga w stronę Warszawy. Policjanci zabrali 60-latka na pokład radiowozu na wysokości miejscowości Bogaczewo.

Starszy mężczyzna idzie pieszo drogą S7 – tak brzmiała informacja przekazana do dyżurnego Policji w Elblągu. Było to dziś o godzinie 8.00 rano. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego, który odnalazł piechura na wysokości miejscowości Bogaczewo. Mężczyzna cały czas szedł w stronę Warszawy.

– Podczas rozmowy z 60-latkiem okazało się, że chce on dostać się do Malborka – mówi jeden z policjantów. – Tam wcześniej przebywał w ośrodku dla osób dotkniętych bezdomnością. Nie wiedział do końca czy idzie w dobrym kierunku. Okazało się, że nie. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.

Policyjny patrol przewiózł 60-latka za jego zgodą do Domu dla Bezdomnych przy ul. Nowodworskiej w Elblągu.

Przypominamy: po drodze ekspresowej nie mogą poruszać się: piesi, rowerzyści oraz motorowerzyści. Elbląscy policjanci nie pierwszy raz spotykają się z sytuacją, że osoba piesza próbuje pokonać dystans z Elbląga do Pasłęka lub na odwrót, właśnie drogą ekspresową. Jest to wykroczenie, ale jest to również bardzo niebezpieczna sytuacja szczególnie dla pieszego.

Previous SZUKAŁ PRACY I ZOSTAŁ OSZUKANY
Next 240 KILOMETRÓW BIEGIEM… BEZ PRZERWY, W NOCY I W DZIEŃ

Może to Ci się spodoba

Elbląg na Sygnale 0 Comments

UDERZYŁ KOBIETĘ I UCIEKŁ. POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ

Policjanci prewencji z Elbląga zatrzymali 21-latka, który bez żadnego powodu uderzył idącą ulicą kobietę. Pokrzywdzona dostała cios w głowę. Sprawca zaraz po zdarzeniu został zatrzymany. Nie znał kobiety, był pijany

Elbląg na Sygnale 0 Comments

76-LATEK PIJANY I AGRESYWNY

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 76-letniego mężczyznę, który jechał citroenem c4. Wcześniej na policję zadzwonił zaniepokojony świadek informując, że z mężczyzną „jest coś nie tak”. Policjanci szybko zweryfikowali tę informację.

Elbląg na Sygnale 0 Comments

PRZYJECHAŁ Z GDYNI ŻEBY ZAISTNIEĆ W ELBLĄGU. POLICJANCI ZATRZYMALI GRAFFICIARZA

Policjanci z Elbląga zakończyli „artystyczną” działalność 30-letniego mieszkańca Gdyni, który swoje graffiti umieścił na ścianie budynku mieszkalnego przy ul. Grobli św. Jerzego w Elblągu. Podejrzany „artysta” dokonał strat na blisko

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź