Co to jest Coworking Space?

Co to jest Coworking Space?

Ogólnie rzecz biorąc, definicja „coworkingu” jest taka, że ludzie gromadzą się w neutralnej przestrzeni, aby pracować niezależnie nad różnymi projektami lub w grupach nad tymi samymi projektami. Jest ona inna niż typowe miejsce pracy w biurze, ponieważ ludzie w środowisku pracy zespołowej zazwyczaj nie pracują dla tej samej firmy.

Przestrzenie do pracy zespołowej oferują te same udogodnienia, które można znaleźć w tradycyjnym biurze, a także wiele innych. Głównym wyróżnikiem jest elastyczność, ponieważ nie musisz podpisywać długoterminowej umowy najmu w miejscu pracy. Każda przestrzeń do pracy zespołowej będzie zawsze wyposażona w podstawowe udogodnienia, takie jak WiFi, drukarki, zwykle jakiś rodzaj sali konferencyjnej… a niektóre będą miały dostęp do herbaty, kawy i przekąsek. Niektóre z nich będą miały do dyspozycji zasoby startowe, począwszy od zasobów cyfrowych, a nawet trenerów i doradców.

Niektóre z nich mogą mieć drukarki 3D i inne technologie, do których nie zawsze masz dostęp. Niektóre miejsca do pracy w ramach świadomego budżetu są bardziej typu barebone, oferując niewiele więcej niż biurko i WiFi.

Wikipedia: Coworking to sytuacja, w której kilku pracowników z różnych firm dzieli się powierzchnią biurową, co pozwala na oszczędność kosztów i wygodę dzięki wykorzystaniu wspólnej infrastruktury, takiej jak sprzęt, media oraz usługi recepcyjne i opiekuńcze.

Czy jest to „Coworking” czy „Co-working”?

Trwa spór o to, czy „coworking” powinien być łączony, czy też nie. Więc jak to się stało? Głównym powodem, dla którego termin „co-working” został oznaczony jako „co-working”, był podręcznik stylowy AP rozprowadzany wśród dziennikarzy na całym świecie. Stylebook dyktuje im preferowaną pisownię i interpunkcję powszechnie używanych nazw i słów.

Zasadniczo, AP Stylebook opowiada się za każdym przedrostkiem (jak współwłaściciel) i zostało to przekazane w publikacjach do terminu „coworking”. Więc, jaki jest ostateczny werdykt? Ponieważ coworking jest nową branżą samą w sobie, która nie odnosi się do bardziej tradycyjnych terminów, należy pisać go „coworking”.

https://coworkings.pl/

Previous Alkoholizm
Next iPhone 11 Pro Max recenzja

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Kiedy obniżyć łóżeczko dziecięce?

W pierwszym łóżeczku dziecko będzie spędzać dużo czasu. Noworodek będzie oczywiście przesypiał większość doby. Wraz z nabyciem umiejętności przekręcania się na brzuch, wstawania na nóżki poziomy łóżka będą zmierzać w

Life&Style 0 Comments

Bezpieczne meble dla dziecka

Bezpieczeństwo jest najważniejsze przy zakupie sprzętu i mebli dla dzieci. Ale skąd wiesz, czego szukać? Skąd wiesz, co jest bezpieczne, a co nie, zwłaszcza gdy jest to twoje pierwsze dziecko?

Life&Style 0 Comments

Alkoholizm

Alkohol jest legalną, kontrolowaną substancją, która obniża poziom lęku i zahamowań. Ma również szereg skutków ubocznych, od utraty koordynacji po mowę nieostrą. Nie każdy, kto pije, jest alkoholikiem, ale każdy,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź