Fitking Catering – już nie zapomnisz o posiłku!

Fitking Catering – już nie zapomnisz o posiłku!

W dzisiejszym zabieganym świecie nie jest łatwo być swoim własnym kucharzem i pamiętać o regularnym i odpowiednim odżywianiu się. Nienormowany czas pracy, wyjazdy służbowe, zmęczenie, które nie ułatwia robienia zakupów ani tym bardziej gotowania, mogą być skutecznymi przeciwnikami w naszej walce o zdrową dietę. Jak więc sobie pomóc i zapomnieć o niedojadaniu, przejadaniu się albo o szybkim hot-dogu w przydrożnej budce?

Odpowiednie pożywienie na zamówienie!

Z odsieczą przychodzą diety pudełkowe, które w ostatnich czasach stały się wspaniałą alternatywą dla babcinych słoików. Jedną z takich firm jest Fitking oferująca catering dietetyczny w województwach warmińsko-mazurskim oraz pomorskim. Z jej oferty mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Olsztyna czy Gdańska, ale również Elbląga i mniejszych miast w okolicach. Fitking wyróżnia się tym, że wykazuje indywidualne podejście do każdego klienta. Oprócz podstawowej oferty, obejmującej m.in. dietę wegetariańską, bezglutenową lub bez laktozy, każdy klient może indywidualnie ustalić, jakie posiłki chce spożywać, a Fitking ustali na tej podstawie unikalny, spersonalizowany plan żywienia. Wszelkie sugestie mogą być konsultowane ze współpracującym z firmą dietetykiem, który szczegółowo zanalizuje każdy przypadek.

Zalety diety pudełkowej

Decydując się na zamówienie diety pudełkowej, klient zapewnia sobie wiele korzyści. Przede wszystkim należy podkreślić, że profesjonalny catering dietetyczny będzie idealnie pokrywał codzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze a także zapotrzebowanie kaloryczne. Z najlepszym cateringiem dietetycznym nie trzeba zastanawiać się, ile jeszcze można zjeść i jakiego typu produkty. Każda dieta pudełkowa zawiera zróżnicowane posiłki, dzięki czemu organizm dostaje wszystko, co jest mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Różnorodność dań sprawia, że każdy posiłek jest pewnego rodzaju niespodzianką i możliwością spróbowania czegoś nowego.

Jedną z największych zalet diety pudełkowej z dostawą jest to, że można zapomnieć o długich kolejkach w supermarkecie, w których dotychczas stało się by zakupić wszystkie potrzebne produkty spożywcze. Można również ignorować fakt, czy najbliższa niedziela będzie handlowa, czy też nie. Fitking Catering z dostawą będzie u klienta zawsze wtedy, kiedy go zamówi. Zyskuje się więc czas, komfort oraz świadomość, że dba się o siebie w najlepszy możliwy sposób, odżywiając się zdrowo.

Ile kosztuje ten niesamowity komfort?

Korzyści płynące z korzystania z cateringu dietetycznego są niesamowite i również cena, za którą można sobie dostarczyć tego komfortu jest niesamowicie przystępna. Ciężko jest przedstawić zakres cen, ponieważ są one zależne od rodzaju cateringu, który się wybierze, ilości kalorii, którą ma on zawierać a także od ilości dni, na które się go zamówi. Istnieje możliwość wykupienia cateringu na dzień próbny, który nie zobowiązuje do dalszego korzystania z oferty, jednak po jednym dniu tego komfortu, trudno jest z niego zrezygnować. Najbardziej opłacalną opcją jest więc wykupienie cateringu na pełny miesiąc, ponieważ daje to gwarancje najniższej ceny za 1 dzień. Średnio cena cateringu dietetycznego waha się od trzydziestu kilku do sześćdziesięciu kilku złotych za dzień. Porównując te kwoty do wydawanych codziennie w sklepach pieniędzy, wydają się one być na każdą kieszeń. Trzydzieści kilka złotych to nierzadko cena dobrej kawy i kawałka ciasta, bądź niewielkiej porcji lunchu. Tutaj, za tę kwotę dostaje się pełne wyżywienie. Dodatkowo, niewątpliwie zdrowa dieta warta jest każdej ceny, bo chroni od innych wydatków, np. na lekarstwa bądź sumplementy diety.

Leczniczo i odchudzająco

Catering dietetyczny z dostawą do domu jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, jednakże jest szczególnie korzystny jeśli dla osób, których sposób odżywiania się powinien przynosić konkretne efekty zdrowotne bądź pomagać zrzucić zbędne kilogramy. Fitking odznacza się wyjątkowymi recepturami swoich potraw, dzięki czemu jedząc catering Fitking, możesz w pyszny sposób walczyć z nadwagą i hamować rozwój licznych chorób typu cukrzyca, miażdżyca bądź nawet nowotwory.

Z wiedzą i pasją

Za odpowiednim przygotowaniem idealnej diety pudełkowej dla każdego klienta stoi cały sztab wykwalifikowanych kucharzy, dietetyków i technologów żywności. Daje to gwarancję, że wszystkie posiłki zawsze będą pyszne i wartościowe. Korzystając z diety pudełkowej masz pewność, że zawsze zjesz coś smacznego i nie musisz się martwić o przypalone mięso ani o przesoloną zupę.

Zdrowo = modnie

Warto dodać jeszcze jeden aspekt, który nie powinien być kluczowy przy wyborze diety pudełkowej, jednak może być swego rodzaju zachętą i pierwszym bodźcem do jej zakupu. Dieta pudełkowa jest dziś niemal nieodłącznym elementem znanych i lubianych, którzy dzielą się wrażeniami o niej na swoich portalach społecznościowych. O ile w porównaniu z korzyściami zdrowotnymi, jakie płyną z tego typu żywienia wydaje się to być mało istotne, o tyle nie można zaprzeczyć, iż posiadanie diety pudełkowej może dawać poczucie wysokiego statusu społecznego (bogaci ludzie go mają i ja również, jestem więc na równi z nimi). Takie podbudowanie własnego poczucia wartości może się więc zacząć kojarzyć nie z samą dietą pudełkową, a ze zdrowym odżywianiem w każdym wydaniu. Nie od dziś wiadomo, że jeśli coś wywołuje dobre skojarzenia, jest przyjmowane z większym entuzjazmem. Dlatego właśnie popularność diety pudełkowej może sprawić, że stanie się ona głównym sposobem na odżywianie, co zagwarantuje odżywianie zgodne z potrzebami organizmu.

Brać czy nie brać?

Pytanie jest raczej retoryczne. Przed skorzystaniem z cateringu dietetycznego bardzo często ludzi hamuje przeświadczenie, że ich na niego nie stać, jednak prawdą jest, że przy odpowiednim przeanalizowaniu wydatków w niemal każdym budżecie może się znaleźć na niego miejsce. Nie ma również żadnego ryzyka niepotrzebnych kosztów. Jeśli wykupi się catering na daną ilość dni, po upływie tego czasu, nie jest się zobowiązanym do ponownego zakupu. Zamawiając swoją indywidualną, jedyną w swoim rodzaju dietę pudełkową, nic się nie traci, a zyskać można wiele. Warto więc wypróbować i dać się porwać zdrowym, pysznym daniom cateringu Fitking.

Previous Gąbka polerska
Next Kiedy obniżyć łóżeczko dziecięce?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wnuczek powraca – oszuści oszukali 83-letnią kobietę

Sytuacja jak z policyjnego, filmowego klipu tylko, że ta nie zakończyła się dobrze. 83-letnia kobieta przekazała oszustowi ponad 13 tysięcy złotych. Wcześniej otrzymała telefon z informacją, że jej córka miała

Wiadomości 0 Comments

Z maczetą rzucił się na brata

Dzisiaj (21 września) Sąd Rejonowy w Elblągu podjął decyzję o aresztowaniu na trzy miesiące 32-latka z Elbląga. Zatrzymany w miniony wtorek mężczyzna zaatakował brata maczetą. Doszło do tego podczas awantury

Wiadomości 0 Comments

ODWIEDZIŁY NAS MALUCHY

Dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu odwiedziły elbląskich policjantów. Podczas wizyty w komendzie mogły zapoznać się z pracą jaką wykonują funkcjonariusze, zobaczyć jak pracuje oficer dyżurny, przymierzyć strój policjanta

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź