iPhone 11 Pro Max recenzja

iPhone 11 Pro Max recenzja

Aktualizacja: iOS 14 – kolejna duża aktualizacja oprogramowania w firmie – jest już dostępna, dzięki czemu urządzenie iPhone 11 Pro Max ma wiele nowych zalet. iPhone 11 Pro Max jest największym i najpotężniejszym telefonem Apple, jaki kiedykolwiek stworzono, korzystając z najlepszych technologii i łącząc je z ulepszoną konstrukcją, która zawiera nowy matowy tył, trzy aparaty fotograficzne zaprojektowane, aby rywalizować z najlepszymi z Samsunga, Google’a i Huawei’a oraz ulepszoną baterię dla większej wytrzymałości.

Jest to jednak również jeden z najdroższych telefonów na rynku, jako znacznie potężniejszy członek serii iPhone 11.

Spodziewamy się, że nadchodzący iPhone 12 Pro Max będzie tak samo drogi (jeśli nie więcej), ale kiedy wychodzi, możemy zobaczyć zniżki na iPhone 11 Pro Max – zwłaszcza podczas nadchodzącego Amazon Prime Day wydarzenie sprzedaży na 13 i 14 października, jak również okres poprzedzający Black Friday w listopadzie. Jeśli szukasz oszczędności na największym i najlepszym telefonie Apple z 2019 roku, to są to najlepsze czasy, aby to zrobić.

Kopiąc głębiej w aparacie, jesteśmy pod największym wrażeniem trybu nocnego: iPhone 11 Pro Max jest w stanie zmienić noc prawie w dzień, ale robi to z zachowaniem dużej ilości szczegółów.

Nowo dodana ultra-szeroka kamera okazała się przydatna, gdy chcemy wcisnąć się w większą część sceny (choć nie potrzebowaliśmy jej tak często) i poprawić efekty rozogniskowania tła… choć wciąż nie była idealna w naszych testach.

Konstrukcja iPhone 11 Pro Max będzie znana większości, z tym samym językiem projektowania, jak dwa poprzednie modele (iPhone X i iPhone XS), choć matowe plecy czuje się ładnie w dłoni. Rozmiar „Max” nie przypadnie do gustu wszystkim, ale ułatwia korzystanie z dużego i imponującego 6,5-calowego wyświetlacza OLED, który oferuje wspaniałe wrażenia kinowe, zarówno wizualne, jak i dzięki ulepszonym głośnikom stereo.

Uderzenie kamery w tył telefonu jest nieco ostre i zajmuje dużo miejsca, choć jeśli jesteś praworęczny, to nie przeszkadza ci to w wykonywaniu codziennych zadań.

Apple obiecuje, że bateria iPhone’a 11 Pro Maxa będzie działać pięć godzin dłużej niż XS Max z ubiegłego roku, i że twierdzenie to zostało potwierdzone w naszych testach – jest ona szczególnie doskonała podczas odtwarzania wideo HDR w telefonie, a 20 godzinny czas pracy baterii do multimediów wydaje się być dokładne.

W codziennym użytkowaniu okazało się, że jest to tylko około 24-godzinny smartfon (zakładając, że śpisz przez część tego czasu), a szybka ładowarka, która (w końcu) jest w pudełku daje około 20% w 15 minut, a pełne naładowanie w zaledwie półtorej godziny.

Dzięki wbudowanemu systemowi iOS 13, Pro Max czuje się bardziej wyrafinowany niż poprzednie modele, a dokładność i zakres identyfikacji twarzy są znacznie prostsze w codziennym użytkowaniu, a rzeczy takie jak otwieranie powiadomienia, gdy telefon jest umieszczony płasko na biurku, są znacznie łatwiejsze.

Surowa wydajność iPhone’a 11 Pro Maxa również robi wrażenie, choć napotkaliśmy na pewne spowolnienie w aplikacji aparatu, jednak jeśli szukasz do edycji wideo w podróży (i nie zapomnij, że ten telefon może strzelać 4K przy 60 klatkach na sekundę, i zrobić to dobrze) to będziesz cieszyć się dodatkowym chrząknięciem w ofercie.

Ogólnie rzecz biorąc, iPhone 11 Pro Max jest prawdziwym krokiem naprzód, i to najbardziej zaawansowanym jak dotąd iPhone’em. Jednak myśląc o tym, co jest tu naprawdę nowe, nie byliśmy w stanie wyróżnić się znacznie poza ulepszoną kamerą (zwłaszcza w trybie nocnym) i nieco ulepszonymi doznaniami filmowymi.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, proponujemy sprawdzić iPhone 11 – podczas gdy stale znajdowaliśmy małe bryłki o imponującej wydajności podczas naszych testów 11 Pro Max, nie mogliśmy otrząsnąć się z wrażenia, że jest to naprawdę tylko telefon dla fana Apple, który chce najlepsze ze wszystkiego, bez żadnych kompromisów.

http://telefonywodoszczelne.pl/

Previous Co to jest Coworking Space?
Next Kompletny przewodnik po niemieckich dialektach

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Dobry styl to dar. Nie każdy potrafi się ubrać stosowanie do okazji

Modelka rzadko korzysta z pomocy stylisty. Woli się ubierać sama, a najchętniej wkłada kreacje nie tylko efektowne, lecz także wygodne. Zdaniem Angeliki Fajcht dobry stylista jest w stanie pomóc każdemu. Aby dobrze się

Life&Style 0 Comments

Kiedy obniżyć łóżeczko dziecięce?

W pierwszym łóżeczku dziecko będzie spędzać dużo czasu. Noworodek będzie oczywiście przesypiał większość doby. Wraz z nabyciem umiejętności przekręcania się na brzuch, wstawania na nóżki poziomy łóżka będą zmierzać w

Life&Style 0 Comments

Towarzyskie gry na poprawę nastroju

Jeśli czujesz się czasem smutno albo samotnie, szukasz sposobu, by poprawić sobie nastrój. To zupełnie normlane i zdrowe podejście, jednak żeby poskutkowało, musisz znaleźć coś odpowiednio wciągającego i przyjemnego. Dobrym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź