Pokój dla dziewczynki 6 lat

Pokój dla dziewczynki 6 lat

Pomysły na sypialnie dziewczynek dla każdego dziecka – od kochających różowe księżniczki do pełnych przygód chłopców.

Walczysz o stylową inspirację? Sprawdź te całkowicie modne schematy, które zadowolą nawet najbardziej wybredne dzieci (i rodziców!).

Szukasz pomysłów na sypialnię dziewczyn? Sypialnia dziewczyny to jej sanktuarium ze świata zewnętrznego, gdy dorasta. Tworzenie spójnego, kreatywnego i praktycznego planu dla sypialni dziewcząt nie jest łatwym zadaniem. Klucz jest wprowadzać elastyczny i dostępny magazyn, kolorowe akcenty, i jeden lub dwa uderzający elementy dla spojrzenia który może ewoluować gdy twój mała dziewczynka dorasta up.

Sypialnia dla dziewczynek musi być elastyczną przestrzenią, przystosowaną do ich zmieniających się potrzeb od dzieciństwa po nastoletnie lata. Dlatego warto zadbać o to, by przedmioty wielkogabarytowe, takie jak łóżka, szafy i komody, wytrzymały próbę czasu.

Dodaj kolor, wzór i magiczne akcenty poprzez tkaniny, oświetlenie, dzieła sztuki i dziwne dodatki. Zapoznaj się z naszymi najlepszymi pomysłami na sypialnię dla dziewcząt…

  1. Zastosuj monochromatyczną kolorystykę

Monochromatyczna kolorystyka jest doskonała, a twoja córka nie jest typową dziewczynką. Jest to prosty sposób na stworzenie neutralnego pokoju, bez trzymania się stereotypowej białej sypialni. Zachowaj czerń na jednej ścianie, aby nie przytłaczała pokoju. Kilka sprytnych akcesoriów, takich jak oprawa świetlna z gałązki i fotelik dla lalek, sprawia, że ta przestrzeń może rosnąć wraz z córką. Kiedy przechodzi od małego dziecka do nastolatka z obsesją na punkcie Instagrama, po prostu zamień lalkę na roślinę domową.

  1. Zanurzenie z jasnym kolorem ściany

Bez wątpienia istnieje bardzo duża szansa, że twoja córka będzie tęsknić tylko za jasnoróżową sypialnią. Wybierz żywy koralowy lub różowy odcień, który zaspokoi jej różową zachciankę, ale miejmy nadzieję, że utrzyma się w jej nastoletnim wieku. Te złote, okrągłe naklejki ścienne są idealne do przyprawienia prostej, różowej ściany. Jeśli jednak okaże się, że jesteś małą dziewczynką, nie przejmuj się różowym odcieniem, po prostu zdejmij naklejki i pomaluj ściany.

  1. Stwórz zabawną ścianę z tapetą

Jest to rodzaj tapety i schematu, który będzie rosnąć wraz z córką, gdy stanie się ona młodą kobietą. Żartobliwy odcisk klatki dla ptaków na tapecie zadziała, gdy Twoja córka nadal będzie marzyć o tym, by pomóc Śnieżce gotować z siedmioma krasnoludkami, do czasu gdy będzie nastolatką słuchającą Eda Sheehana. Cały ten pokój musi wykonać ten skok, to po prostu zmiana pościeli z czegoś bardziej młodzieńczego na bardziej wymyślną i wyrafinowaną.

  1. Pokaż osobowość z galeryjną ścianą

Niezależnie od wieku dodają do swojej przestrzeni jakąś osobowość z galeryjną ścianą obrazu. Dla młodszych dziewcząt kadrowanie ulubionych fikcyjnych postaci, cytaty czy plakaty sprawią, że będą bardziej emocjonalnie przyciągane do przestrzeni. Podobnie w przypadku starszych nastolatek, to samo można powiedzieć o oprawionych w ramki zdjęciach bliskich. Chodzi o to, aby przestrzeń ta odzwierciedlała ich rozwijającą się osobowość.

  1. Zbuduj jamę na bajki na dobranoc

Ten wspólny pokój na poddaszu posiada miejsca do spania, czytania i sztuki. Szare ściany są łatwe do aktualizacji z kolorowymi akcesoriami, gdy twoja mała dziewczynka chce zmiany. Ukoronowaniem przestrzeni jest jednak wiszący baldachim, który stanowi świetną jamę dla bajek na dobranoc. Dodaj dywanik i poduszki, aby się do niego przytulić.

  1. Zamień komodę szuflad w dzieło sztuki

Wybierz prostą, nieprzetworzoną komodę – jeśli kupujesz nowe, wypróbuj gamę Ikea TARVA, w przeciwnym razie sprawdź lokalne sklepy meblowe i pchle targi. Następnie wybierz kilka garnków z testerami, ale trzymaj się palety lub nie więcej niż czterech lub pięciu odcieni. Maluj odręcznie – lub ułatw sobie życie, tworząc szablon ze sztywnej karty w proste geometryczne wzory.

  1. Wybierz temat, w który dorosła osoba może wyrosnąć

Może wyrosła z różowego wyglądu wróżki, ale to nie znaczy, że twoja córka jest gotowa na nudny beż. Nadaj jej schematu odrobinę dorosłego blasku dzięki meblom z drewna wietrzonego i akcesoriom w stylu Scandi.

  1. Złożyć oświadczenie z efektami farby

Odważne, łatwe w użyciu naklejki zgrabnie łączą ten schemat. Ale są też świetnym, niewymagającym wysiłku sposobem na dodanie interesującego punktu do pokoju – zwłaszcza jeśli Twoja córka prawdopodobnie będzie zmieniać zdanie.

  1. Dodaj sprytny schowek na ubrania, zabawki i więcej

Dziewczyny przychodzą z wieloma rzeczami, więc dopasowanie jak największej ilości miejsca do przechowywania jest niezbędne. Zbuduj półki w niszach z płaskimi, przesuwnymi drzwiami, aby ukryć to, co się za nimi kryje. Półki za łóżkiem są podwójne jako stolik nocny i zapewniają miejsce na książki i szczotki. Jeśli nadszedł czas na nowe łóżko, kup dywanik z szufladami do przechowywania pod nim.

  1. Akcesoria bez uszczuplania budżetu

Idź po budżetowe akcesoria, które nie będziesz miał nic przeciwko oddaniu do sklepów charytatywnych, gdy będzie chciała nowy temat do pokoju. Zachowaj klasyczny wygląd, trzymając się prostej palety kolorów, takich jak szarości i róż, więc pokój emanuje miejskim szykiem, a nie turystycznym tatuażem.

http://arasis.pl/porady-i-wskazowki-aranzacyjne/pokoj-dla-3-letniej-dziewczynki-6-lat-10-lat-inspiracje/obi_qpqv

Previous Bindowanie. 4 rodzaje oprawy książkowej - plusy i minusy
Next Alkoholizm

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Smartfony Samsung Galaxy A8

Samsung to jeden z czołowych producentów smartfonów. Osoby, które szukają solidnie wykonanego telefonu, który do tego ma jeszcze dobrą specyfikację techniczną, powinny zwrócić uwagę na smartfony Samsung Galaxy A8. Telefony

Life&Style 0 Comments

Alkoholizm

Alkohol jest legalną, kontrolowaną substancją, która obniża poziom lęku i zahamowań. Ma również szereg skutków ubocznych, od utraty koordynacji po mowę nieostrą. Nie każdy, kto pije, jest alkoholikiem, ale każdy,

Life&Style 0 Comments

Swetry na zimowe wieczory

Zmiany klimatu dają się coraz bardziej zauważyć. Surowe zimy na amerykańskim kontynencie, gdzie temperatury sięgają nawet -55 C, w naszej części kontynentu zimy łagodne, kilka dni śniegu i temperatura nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź