PRZYJECHAŁ Z GDYNI ŻEBY ZAISTNIEĆ W ELBLĄGU. POLICJANCI ZATRZYMALI GRAFFICIARZA

PRZYJECHAŁ Z GDYNI ŻEBY ZAISTNIEĆ W ELBLĄGU. POLICJANCI ZATRZYMALI GRAFFICIARZA

Policjanci z Elbląga zakończyli „artystyczną” działalność 30-letniego mieszkańca Gdyni, który swoje graffiti umieścił na ścianie budynku mieszkalnego przy ul. Grobli św. Jerzego w Elblągu. Podejrzany „artysta” dokonał strat na blisko 1000 zł. Powiedział policjantom, że chciał zaistnieć w Elblągu. Nie był wcześniej karany. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj około 22. pod 997 zadzwonił jeden z mieszkańców ulicy Grobla św. Jerzego w Elblągu, który zauważył mężczyznę zamalowywującego ścianę budynku. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku. 30-letni mieszkaniec Gdyni miał przy sobie torbę, w której było kilkanaście puszek z farbą. Jak powiedział później policjantom –  przyjechałem z Gdyni żeby zaistnieć w Elblągu. Niewątpliwie pozostawił po sobie ślad działalności „artystycznej” na powierzchni 8 metrów kwadratowych ale również zaznaczył się w policyjnej kartotece. Starty jakich dokonał to blisko 1000 zł na szkodę wspólnoty mieszkaniowej. Usłyszał zarzut niszczenia mienia za co grozi kara do 5 lat wiezienia. Nie był wcześniej karany.

Previous ĆWICZYLI PIERWSZĄ POMOC
Next NURD - DZIAŁANIA SKIEROWANE NA OSOBY PIESZE

Może to Ci się spodoba

Elbląg na Sygnale 0 Comments

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI. BYŁ PIJANY I MIAŁ NARKOTYKI

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 27-latka, który próbował uciekać przed radiowozem. Nie chciał poddać się kontroli bo … był pijany i miał narkotyki. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Elbląg na Sygnale 0 Comments

SKAKAŁ PO SAMOCHODZIE BO… POKŁÓCIŁ SIĘ Z DZIEWCZYNĄ

Policjanci z Elbląga zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który zniszczył samochód – lawetę, na którego wspiął się po kłótni z dziewczyną. Jak powiedział później – skakałem po dachu, bo chciałem wyładować złość.

Elbląg na Sygnale 0 Comments

ZAGINĄŁ JERZY REIKOWSKI Z MALBORKA

Policjanci z Elbląga i Malborka prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny, który na stałe mieszka w Malborku ale ostatni raz był widziany 11.04.2017r. (około godziny 6.oo) w Elblągu na ulicy Królewieckiej. Zaginiony

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź