Quick detailer – ranking najlepszych produktów

Quick detailer – ranking najlepszych produktów

Szybki detailing jest pojęciem używanym wtedy, gdy opisujemy czynności i mały nakład pracy, który wkładamy, aby utrzymać dobry wygląd samochodu. Cała tajemnica tkwi w naniesieniu odpowiednio dobranego preparatu i błyskawicznego wytarcia go ściereczką wykonaną z mikrofibry. W swoich początkach Quick Detailery miał na celu pomaganie w skraplaniu wody i zapobieganie powstawaniu smug w trakcie wycierania umytego auta. Wraz z postępem technologicznym na rynku pojawiły się nowoczesne, bardziej zaawansowane preparaty. W składzie sporej liczby tych preparatów znajdziemy woski syntetyczne lub carnaubę.

Preparaty z woskami syntetycznymi tworzą grupę środków określonych wspólnym mianem „sealentów”. Są one odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne: ptasie odchody, promienie UV, kwaśne deszcze i mnóstwo jeszcze innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego. Szybki wosk (Quick Wax) możemy zastosować na każdy rodzaj lakieru samochodowego. To sposób na to, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić mu dobry wygląd.

Ranking Quick Detailerów

1.ADBLW składzie ADBL QDI

znajdziemy specjalną mieszankę stworzoną z syntetycznego wosku i polimerów. Dzięki temu preparat ten doskonale radzi sobie z usunięciem drobnych niedoskonałości na lakierze. ADBL błyskawicznie usunie kurz, odciski palców i ślady, które pozostawiła twarda woda. Preparat ten zapewnia dodatkową ochronę, daje połysk i przedłuża trwałość wosku. Aplikacja preparatu jest bardzo prosta. Preparat bardzo szybko odparowuje, jest dotarcie jest bardzo proste. Powierzchnia, którą pozostawia jest pozbawiona smug.

2.Sonax Sonax ProfiLine Brillant Shine Deailer

również ma w swoim składzie woski. Jego zaletą jest to, że nie tylko odświeża lakier, ale dodatkowo także zabezpiecza powłokę lakierniczą. Po użyciu tego Quick detailer lakier świetnie się prezentuje, ma doskonały połysk, a powłoka jest w dotyku gładka jak aksamit. Warto stosować go na powierzchnie, które wcześniej były zabezpieczone woskiem. Dodatkowy plus przyznajemy temu preparatowi za to, że daje efekt hydrofobowy, jest stosunkowo tani, a do tego prosty w aplikacji.

3.Meguiar’sMeguiar’s Ultimate Quik Detailer

to produkt należący do nowej generacji. Jego producent wykorzystał nową generację polimerów i specjalną technologię. Dzięki temu powstał preparat, który bardzo mocno wiąże się z lakierem. W efekcie stanowi dodatkową warstwę zabezpieczającą, daje także efekt hydrofobowy. Jest trwały, efekt nie znika nawet po kilku myciach. Preparat usuwa kurz i niewielkie zabrudzenia, nakłada się go bardzo prosto.

4.Fireball Fireball Ultimate Coating Wax

to produkt, którego formuła została opracowana głównie z myślą o bieżącej konserwacji powłoki lakierniczej. W składzie tego preparatu ponad pięć procent stanowi więc krzem –  który jest głównym składnikiem używanym do produkcji powłok ceramicznych. Preparat ten odświeża powierzchnię i nadaje jej piękny wygląd. Wydłuża także żywotność powłoki lakierniczej. Preparat jest bardzo prosty w aplikacji i bardzo wydajny. Na jeden samochód zużyjemy maksymalnie osiem ml preparatu.

Więcej dowiesz się w rankingu na autokosmetykaranking.pl >>

Previous Jak działają agencje rekrutacyjne?
Next Czynniki krytyczne, które należy wziąć pod uwagę przed zatrudnieniem pracownika

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Pielęgnacja dachu Cabrio

Dobre produkty zaprojektowane do czyszczenia i ochrony składanych dachów składanych pomogą przez długi czas zachować wygląd i właściwości wierzchniej części samochodu. Niezależnie od tego, czy dach jest wykonany z winylu,

Motoryzacja 0 Comments

Niezbędne kosmetyki samochodowe

Utrzymanie wyglądu nowego samochodu wymaga dużo ciężkiej pracy, pasji do samochodów. Czyszczenie samochodu, malowanie, wnętrza i tapicerka, a także Niezbędne kosmetyki samochodowe są częścią tego, aby samochód zawsze wyglądał świetnie.

Motoryzacja 0 Comments

Darmowe aplikacje na smartfony i tablety pozwalają tak wytyczyć trasę podróży, by ominąć korki, wypadki i kontrole drogowe

Korki uliczne nie muszą być zmorą mieszkańców dużych miast. Nowoczesna technologia pozwala tak zaplanować trasę podróży, by uniknąć zatorów drogowych. Z płatnych nawigacji i darmowych aplikacji na tablety i smartfony mogą korzystać zarówno

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź